Strona Główna Metoda Feldenkraisa Metoda Lawresh Kontakt


  26.08, 10:20

3-letnia szkoła trenerów Bones for Life®


ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM NAUCZYCIELEM BONES FOR LIFE

programu wchodzącego w skład Movement Intelligence. To otworzy Tobie drogę do stania się ostatecznie Certyfikowanym Trenerem Movement Intelligence w przyszłości. Dzięki temu nabędziesz uprawnienia m.in. będziesz mogła/mógł szkolić innych, otworzyć swoją własną placówkę autoryzowaną przez Ruthy Alon – seniora trenera Metody Feldenkraisa – jednego z niewielu, którzy jeszcze pracują w tym zawodzie.
Więcej informacji pod e-mail: ewa@bonesforlife.pl

Jeżeli uważasz, że ta informacja przyda się komuś jeszcze, prześlij ją dalej. Zapraszamy także do wpisów na Facebooku:

Movement Intelligence Ewa Lawresh


Ewa Lawresh - Certyfikowana Nauczycielka Metody Feldenkraisa, Specjalistka Movement Intelligence, Trenerka i Dyrektor Krajowy MI upoważniona przez Ruthy Alon do propagowania w Polsce programu Bones for Life® (m.in. organizacja szkoleń zawodowych zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi MI). Szkolona przez Ruthy Alon w dydaktyce oraz BFL na Krzesłach.

Email: metodafeldenkraisa@gmail.com


Nasza polityka prywatności jest zgodna z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych zwane w skrócie RODO, które ma na celu ujednolicenie regulacji związanych z ochroną danych osobowych w całej Unii Europejskiej.

Copyright © 2007-2017 Ewa Lawresh, wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zezwolenia zabronione.

Nazwy Feldenkrais®, Feldenkrais Method®, Functional Integration® i Awareness Through Movement® są zarejestrowanymi markami usług FELDENKRAIS GUILD® of North America.