Strona Główna Metoda Feldenkraisa Metoda Lawresh Kontakt


  17.11, 09:11

The Lawresh Method - LM to metoda powstała w oparciu o doświadczenia w pracy ze sobą oraz klientami. Studjując psychologię odkrywam neuronaukę i w tym metoda ta jest innowacyjna. LM opiera się także o Feldenkraisa, Movement Intelligence, Hakomi, Mindulness, Somatic Experiencing, Somatic Attachment, Metodę Hellingera, NLP, coaching, terapię prowokatywną i taniec.

The Lawresh Method to autorska metoda psychosomatyczna włączająca neuronaukę i wiedzę dotyczącą funkcjonowania mózgu, nastawiona na rozwój i wydobycie potencjału tkwiącego w każdym z nas. Jej celem m.in. jest szukanie opcji, wychodzenie z zachowań nawykowych oraz zwiększanie samoświadomości. Wzmocnieniem LM jest współczucie, humor i podążanie w procesie tu i teraz.


Nasza polityka prywatności jest zgodna z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych zwane w skrócie RODO, które ma na celu ujednolicenie regulacji związanych z ochroną danych osobowych w całej Unii Europejskiej.

Copyright © 2007-2017 Ewa Lawresh, wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zezwolenia zabronione.

Nazwy Feldenkrais®, Feldenkrais Method®, Functional Integration® i Awareness Through Movement® są zarejestrowanymi markami usług FELDENKRAIS GUILD® of North America.