Strona Główna Metoda Feldenkraisa Metoda Lawresh Kontakt


  17.11, 08:42

PRAWA AUTORSKIE (COPYRIGHTS)

Serwis metodafeldenkraisa.org informuje, że treść, zdjęcia i filmy umieszczone w tymże serwisie internetowym są własnością założyciela strony metodafeldenkraisa.org, Ewy Ławreszuk, której przysługują wszelkie prawa autorskie, z wyłączeniem przypadków, w których jest to wyraźnie wskazane poprzez podanie autora i źródła tekstu, zdjęć, filmów.

Treść, zdjęcia i filmy publikowane w serwisie metodafeldenkraisa.org objęte są prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane (w tym kopiowane) ani w całości ani w części bez wyraźnej pisemnej zgody właściciela praw autorskich.

Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podejmowane na podstawie treści publikowanych w tym serwisie. Nie ponosimy również odpowiedzialności za treść innych serwisów internetowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne, do których prowadzą linki zamieszczone na naszej stronie metodafeldenkraisa.org.

Cytując fragmenty tekstu lub powołując się na opinię autora, którego artykuł, tekst, wypowiedź, etc. zamieszczono na stronie metodafeldenkraisa.org, prosimy o zamieszczenie nazwiska autora, tytułu artykułu, daty uzyskania informacji oraz odsyłacza do pełnego adresu strony www.

Kontakt

Założyciel strony metodafeldenkraisa.org: Ewa Ławreszuk, prowadząca serwis www.metodafeldenkraisa.org. W razie dodatkowych pytań dotyczących praw autorskich, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego.


Nasza polityka prywatności jest zgodna z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych zwane w skrócie RODO, które ma na celu ujednolicenie regulacji związanych z ochroną danych osobowych w całej Unii Europejskiej.

Copyright © 2007-2017 Ewa Lawresh, wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zezwolenia zabronione.

Nazwy Feldenkrais®, Feldenkrais Method®, Functional Integration® i Awareness Through Movement® są zarejestrowanymi markami usług FELDENKRAIS GUILD® of North America.