Strona Główna Metoda Feldenkraisa Metoda Lawresh Kontakt


  29.01, 22:44

Ewa Lawresh

ze stopniem magistra ukończyła studia w dziedzinie zarządzania. Przez 10 lat uprawiała lekkoatletykę. Specjalistka Movement Intelligence, Certyfikowana Nauczycielka Metody Feldenkraisa. Poza edukacją podstawową w dziedzinie Metody Feldenkraisa Ewa szkoli swój warsztat na zaawansowanych treningach w  Europie i Azji oraz uczęszcza do MBS Academy - Mind Body Studies, Feldenkrais Heritage. Uczestniczka Studiów Podyplomowych Metody Feldenkraisa w Zurychu. Nauczycielka Programu Pregnant Pauses™ - Movement for Moms (program oparty o Metodę Feldenkraisa, skierowany do kobiet w ciąży). Nauczycielka Sounder Sleep System® – Self-healing of Insomnia and the Stres of Life. Doświadczenie w Hakomi Method (rodzaj psychoterapii doświadczalnej, połączenie psychologii i pracy z ciałem) oraz pracy z dziećmi przy wykorzystaniu Anat Baniel Method for Children With Special Needs (praca z niemowlętami i dziećmi doświadczającymi problemów z rozwojem i ruchem. Praca m.in. z porażeniem mózgowym, Autyzmem, Zespołem Downa, Zespołem Aspergera etc.). Superwizorka, Trenerka II stopnia i Dyrektor Krajowy MI upoważniona przez Ruthy Alon do propagowania w Polsce programu Movement Intelligence® (m.in. organizacja Treningów Specjalistycznych Movement Intelligence i szkoleń zawodowych zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi MI).Ruthy Alon w dydaktyce oraz BFL na Krzesłach, Walk for Life and Mindful Eating wg programu R. Alon.

Certyfikowana terapeutka traumy - Somatic Experiencing Practitioner, które ukończyła we Włoszech/Niemczech. Junior asystentka szkolenia Somatic Experiencing. Udziela sesji terapii traumy (także trauma więzi) na terenie Polski i Anglii. W trakcie studiów - psychologia kliniczna.

Uczestniczka programu Mindfulness w Oxford Mindfulness Centre, Wydział Psychiatrii Uniwersytetu Oksfordzkiego w Wielkiej Brytanii.

Twórczyni - The Lawresh Method - LM - metody powstałej w oparciu o doświadczenie w pracy ze sobą i klientami. Oparta o Feldenkraisa, Movement Intelligence, Hakomi, Mindulness, Somatic Experiencing, Hellingera, NLP, terapię prowokatywną i taniec. The Lawresh Method to autorska metoda psychosomatyczna włączająca neuronaukę i wiedzę dotyczącą funkcjonowania mózgu, nastawiona na rozwój i wydobycie potencjału tkwiącego w każdym z nas. Jej celem m.in. jest szukanie opcji, wychodzenie z zachowań nawykowych oraz zwiększanie samoświadomości. Wzmocnieniem LM jest współczucie, humor i podążanie w procesie tu i teraz - www.lawreshmethod.com

Jest członkiem The British Neuroscience Association, a także The Feldenkrais® Science Network - organizacji skupiającej naukowców i certyfikowanych nauczycieli Metody Feldenkraisa. Uzyskała pierwszą w Europie Środkowej i Wschodniej akredytację Treningu Metody Feldenkraisa uznaną przez IFF (Międzynarodowa Federacja Feldenkraisa). Z szerokim doświadczeniem dziennikarskim dodatkowo prowadzi małe wydawnictwo skupione wokół psychoterapii i Metody Feldenkraisa – już ukazała się książka Świadoma Spontaniczność Ruthy Alon. Prowadzi także firmę zajmującą się produkcją pomocniczych materiałów wykorzystywanych w pracy z Metodą Feldenkraisa i innymi technikami pracy z ciałem (m.in. Rolfing, Technika Aleksandra, Joga, poduszki dla dzieci i kobiet w ciąży): KapokSoft. Prywatnie żona, mama dwóch córek.

Miejsce zajęć / sesji / warsztatów / treningów - napisz: metodafeldenkraisa@gmail.com

Web:

www.bonesforlife.pl

www.feldenkraisshop.comEwa Lawresh

Web: www.metodafeldenkraisa.org
Facebook: Metoda Feldenkraisa Polska
E-mail:


Nasza polityka prywatności jest zgodna z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych zwane w skrócie RODO, które ma na celu ujednolicenie regulacji związanych z ochroną danych osobowych w całej Unii Europejskiej.

Copyright © 2007-2017 Ewa Lawresh, wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zezwolenia zabronione.

Nazwy Feldenkrais®, Feldenkrais Method®, Functional Integration® i Awareness Through Movement® są zarejestrowanymi markami usług FELDENKRAIS GUILD® of North America.